PVC Kaplama Yaptırmak için 4 Sebeb

Epoksi Boya Fiyatları
2 Mayıs 2017
Beton Tozumasına Çözüm
10 Haziran 2017

PVC Kaplama

Pvc kaplama yapısal olarak malzemeleri kendi içinde  kullanım amacına göre ayrılmaktadır. Konut tipi yer döşemeleri, az yaya trafiğine uygundur. Üzerinde ayakkabı ile dolaşılması halinde zaman içerisinde deforme olabilir. Ürünlerin ticari tipi olup olmadığını ayırt etmek için; heterojen yer döşemelerinde üst aşınma tabakasının en az 0.55 mm aşınmazlık tabakasına sahip olması gerekir. Homojen malzemeler zaten ticari amaçla üretilmektedir. Ancak kendi içerisinde şu şekilde sınıflanırlar: Yoğun yaya trafiği için ticari tip yer döşemelerinden faydalanmak gerekir.

 1. Grup T : Yapıldıktan sonra cila gerektirmemektedir.
 2. Grup P : Ürün uygulandıktan birkaç ay sonra cila gerektirebilir.
 3. Grup M : Ürün uygulanır uygulanmaz cila atılma
  sı gerekir aksi halde ürün deforme olur.

PVC Kaplama 4 Avantaj

 • Renk ve desen zenginliği ile şık görünüm sağlar.
 • Bakım ve temizlik kolaylığı
 • Anti bakteriyel ve anti alerjiktir.
 • İnsan sağlığı ve doğa üzerinde olumsuz etki yaratmaz.

Pvc Kaplama Uygulama

Pvc kaplamaların uygulanış şekli herhangi bir yapıştırıcıyla zemine sağlam bir şekilde yapışabilmektedir. Tabi ki yapışma işlemi uygulanılacak zeminin temiz ve herhangi sorun oluşturabilecek maddelerden arındırılmış olmasıdır. Bir diğer özellik ise uygulanmış olan malzemenin herhangi bir yerinde ton farklılığının olmadığıdır. Leke tutmaz özelliği ile de silinen yerlerde tekrar bi silme işlemi gerektirmez. Genellikle iç mekan tasarımlarında kullanılan pvc sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar hem görsel olarak hem de dayanıklı yapısından dolayı tercih edilmektedir. Pvc merdivenlerde de tercih edilmektedir özellikle kaymayan yapısı yaşlılar ve çocuklar içinde zemini oldukça güvenli hale getirimektedir.

 

Pvc kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama uygulama işleminde kullanılan epoksi boya doğrudan etki gösteren güçlü bir karışım olmakla birlikte, uygulandığı zemini kimyasal ve fiziksel darbelere karşı dayanıklı hale getirmeye yarayan bir maddedir. Hemen hemen bütün zeminlere uygun olan bu karışım günümüzde pek çok Hastane, Otopark ve Fabrikalarda kolay temizliği ve şık durması sayesinde tercih edilmektedir. İçerdiği güçlü kimyasallar sayesinde zemin kaplama işlemleri sırasında kullanılan güçlü karışımın boyaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Zemine uygulanan kaplama veya yeni yeniden yapılanma faaliyetleri sırasında öncelikle yüzey temizlenir ve hafif pürüzlü hale getirilir. Varsa büyük çatlaklar ve çukurlar doldurulur. Zemin kaplama, uygulamaları en az 4 gün sürmektedir. Her bir gün ayrı bir işlem gerçekleştirmekteyiz. Aşağıdaki görselde ilk günden son güne çalışmalarımız hakkında fikir olabilir. Daha iyi bilgi almak için 0532 275 42 71 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan açık yüzeylerde nem ve suyun tamamen kesilmesi için Epoksi uygulamasındaki aşamalar yapılıp tamamen nem ve rutubetten koruma amaçlı yapılan bir uygulamadır.

Poliüretan fiyatı, hangi zeminlerde kullanıldığı ve dahası için–> Poliüretan zemin

Epoksi Boya Fiyatları

Epoksi yer kaplama fiyatlarını belirlerken dikkat ettiğimiz önemli husus, çalışma yapacağımız yerin m2 durumudur. Unutulmamalıdır ki m2 miktarı arttıkça epoksi işleminin m2 başına düşen fiyatı ucuzlamaktadır. Epoksi zemin için kullanacağımız malzemeleri kendi firmamız olan Bychem yapı kimyasallarının BYFLOOR zemin kaplama ürünleri, epoksi reçineler, sertleştriciler ve dolgu malzemelerinden oluşmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Alanları

 • Otopark(Garaj)
 • Restraunt (lokanta)
 • Fabrika
 • Depo
 • İmalathane
 • Basketbol Sahası
 • Okul
 • Teras
 • Ofis

Eğer zemininiz yukarıdaki maddelerden biri değil ise sormak için bizi arayabilirsiniz.

0532 275 42 71 – SAVAŞ ARABUL

Çalışma Ortaklarımız  ve Referanslarımız

E-ticaret ortaklarımız : Armut.com – Sahibinden.com

İşlem Yaptığımız en son yerler:

 1. Bağcı şarap
 2. Kimtaş öz hakan gıda
 3. Dr.Nuri Battal
 4. Okkalı kahve
 5. İstanbul Teknik Üniversitesi
 6. Mavi Kimya Çerkezköy Fabrika
 7. HYT İnşaat

 

İLETİŞİM

0532 275 42 71

Bychem Buluş Group

İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir