Epoksi Zemin Boya Yapıştırıcısı

Epoksi Zemin Uygulama
11 Nisan 2017

Epoksi, zemini hem dayanıklı hemde pürüssüz gösterir.

Epoksi, yapıştırıcı boya ve astar olarak uygulandığı yüzeyi yapışkan yapısı sayesinde doğanın (yağmur, kar, ısıl değişim) ve sanayinin zorlu koşullarına karşı (fiziksel; kir, toz ve kimyasal sıvılardan) korumak üzere geliştirilen bir yapı malzemesidir.

Genellikle iki bileşen yapı olan bu kimyasal yapı malzemesi, diğer termoset plastikler gibi belirli bir süreden sonra sıvı halden katı hale geçer. Devam eden 2 hafta içinde olgunlaşarak gerekli sertliğe ulaşır. Güçlü yapısı sayesinde bir çok sektör alanında tercih edilmektedir. Cam veya karbon elyafı ile güçlü yapışkan birleşiminin mekanik dayanıklılığı sayesinde Denizcilik, Havacılık, Uzay teknolojileri ve İnşaat sektörününde vazgeçilmezleri arasındadır. Onarım sırasında uygun çatlakların doldurulması ve sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir.

Bychem Buluş Grup Fabrikası İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunmakta. Biz İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet potansiyeline sahip bir firmayız. Otopark, Fabrika, Spor salonları, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler vs. Bir çok alana zemin kaplama hizmeti vermekteyiz. İş kalitemizi göstermek açısından bir adet numune hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, Bu aşamadan sonra gerçekleşen hizmeti, Websitemizde Müşterilerimizin izinleri doğrultusunda paylaşmayı teklif ediyoruz. Her bir müşterimizi referans olarak gördüğümüz için Websitemizin Referans bölümlerine onları ekleyip, sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Eğer sizde zemin şikayetiniz için bizi tercih ederseniz sitemizde kurumsal bir kimliğinizle ya da kişisel yorumlarınızlada katılabilirsiniz. Bu keyfi bir şeydir zorunluluk yoktur Ancak güven paylaşılarak oluşan bir temeldir.

Zemin Kaplama Çalışmalarından örnekler

İstanbul Epoksi Otopark Zemini Kaplama - Bychem Buluş Grup

İstanbul Epoxy Otopark Zemini Kaplama – Bychem Buluş Grup

 

 

İstanbul Epoksi Fabrika Zemini Kaplama - Bychem Buluş Grup

İstanbul Epoksi Fabrika Zemini Kaplama – Bychem Buluş Grup

 

 

Epoxy Zemini Kaplama – Bychem Buluş Grup

 

 

Hastane Zemini Kaplam - Bychem Buluş Grup

Hastane Zemini Kaplam – Bychem Buluş Grup

Epoksi zemin talepleriniz için

bizi arayabilirsiniz.

0532 275 42 71

Bychem Buluş Group Kimya

İstanbul

Bychem Buluş Group Epoksi Yer Zemin Kaplama

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir